Ostatní služby

Obchodní oběd, večeře

Rozhodujete se, kam můžete pozvat své obchodní partnery na důležitý pracovní oběd či večeři? Agarden restaurant je pro Vás tou správnou volbou. Využijte možnosti uzavřené společnosti nebo uzavření části restaurace pro diskrétní jednání. Pokud jste si nevybrali ze stálého jídelního lístku, naši kuchaři pro Vás připraví jídlo dle Vašeho přání (pouze po předchozí dohodě). Pro rezervaci volejte 725 900 155 (restaurace – bar).

 

Business snídaně

Potřebujete projednat své obchodní záležitosti ještě před naší otevírací dobou? Dopřejte si například typickou anglickou snídani, výběr formou bufetu nebo snídani vhodnou pro Vaše zdraví. Rezervace je vždy nutná a s časovým předstihem, volejte 725 033 423 (Agarden restaurant manažer Mgr. David Bareš).

 

Školení, obchodní prezentace

Sháníte pro své školení nebo obchodní prezentaci jiný prostor, než je tradiční zasedací místnost ve vaší firmě?  Agarden restaurant nabízí tuto možnost s využitím stávajícího technického vybavení. Po dohodě s manažerem restaurace je možné zajistit i další technické vybavení (flip charty, tiskárna, mikrofony, pódium atd.). Pro rezervaci volejte 725 033 423 (Agarden restaurant manažer Mgr. David Bareš).

 

Firemní večírek

Plánujete ve vaší společnosti oslavit významné výročí, úspěšně dokončenou zakázku nebo konec náročného pracovního roku? Hledáte pro tuto událost výjimečné prostředí, skvělou kuchyni a profesionální obsluhu? Náš tým je připraven splnit i ty nejnáročnější požadavky. Celý večírek můžeme zajistit na klíč – výzdoba, DJ/kapela, foto/video, zábava i doprovodný program. Kapacita restaurace v zimním období je 60 míst v členitém prostoru, v letním období až 100 osob s využitím letní terasy. Rezervujte si termín s dostatečným předstihem. Pro rezervaci volejte 725 033 423 (Agarden restaurant manažer Mgr. David Bareš).

 

Romantická večeře

Slavíte se svou drahou polovičkou výročí nebo chcete jen strávit romantický večer na jedinečném místě? Zarezervujte si stůl a my Vám vše připravíme tak, aby se vaše večeře stala nezapomenutelnou. Zdá se Vám večeře v restauraci příliš všední? Zvolte si romantické posezení u zapáleného krbu, na terase, v zahradě či venkovním altánu. Pokud jste si nevybrali ze stálého jídelního lístku, naši kuchaři pro Vás rádi připraví jídlo dle Vašeho přání (pouze po předchozí dohodě). Pro rezervaci volejte 725 900 155 (restaurace – bar).

 

Oslava

Vybíráte restauraci pro svou oslavu narozenin, promoce, zásnub, výročí, školního srazu či třeba jen rodinného setkání? V Agarden restaurant můžete oslavit opravdu cokoliv. Užijte si společné chvíle s rodinou nebo přáteli. Starosti o přípravu přenechte nám a my se o vše postaráme za Vás. Náš tým je připraven splnit i ty nejnáročnější požadavky. Celý večírek můžeme zajistit na klíč – výzdoba, DJ/kapela, foto/video, zábava i doprovodný program. Kapacita restaurace v zimním období je 60 míst v členitém prostoru, v letním období až 100 osob s využitím letní terasy. Obraťte se na našeho manažera, rád Vám vytvoří nabídku na míru dle Vašich představ. Rezervujte si termín s dostatečným předstihem.  Pro rezervaci volejte 725 033 423 (Agarden restaurant manažer Mgr. David Bareš).

 

Svatba

Hledáte místo, kde oslavíte se svými blízkými jeden z nejdůležitější dnů ve svém životě? Svatba na klíč nebo třeba jen svatební obřad? Přemýšlíte, kde si dát svatební oběd nebo kde nafotit romantické fotky z vaší svatby? To vše můžete zrealizovat u nás v restauraci v jakémkoliv ročním období. Obraťte se na našeho manažera, rád Vám vytvoří nabídku na míru dle Vašich představ.
Hledáte ty správné dodavatele, kteří Vám pomohou zajistit Váš svatební den? Využijte našich mnohaletých zkušeností ze stovek realizovaných svateb. Můžeme Vám nabídnout kontakty na ověřené dodavatele, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Květinové dekorace, výzdoba, svatební agentury, DJs/kapely, fotografy, kameramany, ubytování, dopravu a mnoho dalších. Pro rezervaci volejte 725 033 423 (Agarden restaurant manažer Mgr. David Bareš).

 

Altán v zahradě

Hledáte originální místo pro romantickou večeři, zásnuby, svatební obřad nebo oslavu narozenin? Venkovní altán v Agarden restaurantu je tím ideálním prostorem. Obraťte se na našeho manažera, rád s Vámi probere Vaše představy. Altán je nutný rezervovat vždy s časovým předstihem. Pro rezervaci volejte 725 033 423 (Agarden restaurant manažer Mgr. David Bareš).

 

Zahrada

Proč se nenajíst v „přírodě“? Naše zahrada je Vám k dispozici kdykoliv během otevírací doby s ohledem na počasí. Není problém si dát oběd či večeři přímo v zahradě nebo si jen tak vypít kávu na dece.

cs_CZCzech