Svatby

Hledáte místo, kde oslavíte se svými blízkými jeden z nejdůležitější dnů ve svém životě? Svatba na klíč nebo třeba jen svatební obřad? Přemýšlíte, kde si dát svatební oběd nebo kde nafotit romantické fotky z vaší svatby? To vše můžete zrealizovat u nás v restauraci v jakémkoliv ročním období. Obraťte se na našeho manažera, rád Vám vytvoří nabídku na míru dle Vašich představ.

Hledáte ty správné dodavatele, kteří Vám pomohou zajistit Váš svatební den? Využijte našich mnohaletých zkušeností ze stovek realizovaných svateb. Můžeme Vám nabídnout kontakty na ověřené dodavatele, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Květinové dekorace, výzdoba, svatební agentury, DJs / kapely, fotografy, kameramany, ubytování, dopravu a mnoho dalších.

 

Pro rezervaci volejte 725 033 423 (Agarden restaurant manažer Mgr. David Bareš).

restaurant@agardenrestaurant.cz

Agarden doporučuje

Penzion Aneta

Penzion Aneta

Penzion se nachází na území Českého ráje, v obci Žďár, části DOUBRAVA. Nedaleko Agarden restaurant a měst Turnov , Mnichovo Hradiště a Sobotka. CHKO Český ráj je jedna z nejkrásnějších turistických oblastí, vyhledávané turisty a hlavně cykloturisty.Milovníci hradů a zámků tu mají na co koukat,Kost .Trosky,Hrubá Skála,Sychrov,Prachovské Skály a pod.

Ondřej Seidl

Ondřej Seidl

DJ a moderátor na Vaši svatbu z nedalekého Mnichova Hradiště. Kompletní zajištění ozvučení obřadu, oběda i následné večerní party. Hudba od 50. let po současnost včetně hudby na přání. Moderování svatební zábavy,her a tradic. Profesionální vystupování, světla i zvuk.

cs_CZCzech